.

Čištění sedaček

Pro mokré čištění sedaček a čalounění používáme výhradně moderní strojní extrakční metodu, která se používá stejně jako při čištění koberců. Je vhodná pro čištění všech druhů čalouněného nábytku i čištění sedacích souprav. Mokrým čištěním můžeme vyčistit většinu běžně používaných potahových materiálů. Výjimku tvoří kůže, pro kterou se tato metoda nehodí.

Mokré čistění vás zbaví aktuálních skvrn např. Od Vína,potu,kávy,moči od mazlíčků samozřejmě odstraňuje zápach a také alergeny.

.


Čistění koberců

Zabýváme se mokrým čištěním koberců. Tato metoda spočívá v regulovaném tlakovém vstřikování čisticího prostředku do vláken koberce. Následné odsávání nečistot do sběrné nádoby odstraní všechny nečistoty, prach, roztoče i alergeny.

Koberce čištěné touto metodou zůstávají po vyčištění lehce vlhké, ne však mokré. Bezprostředně po vyčištění koberců doporučujeme nezatěžovat plochu stoupáním. Naše stroje mají velkou sací sílu a v kombinaci s výběrem nejlepších čisticích prostředků dosáhneme maximálního efektu vyčištění koberce, který bude již několik hodin po ukončení práce suchý.

Mokré čištění koberců patří mezi nejefektivnější a nešetrnější metody hloubkového čištění koberců s krátkým i dlouhým vlasem. Zaručujeme prodloužení životnosti koberců i ostatních textilních povrchů. Účinně z vašeho koberce odstraníme mastnotu, zašlapanou špínu, skvrny i nepříjemné pachy.

Jak je vidět v galerii nedošlo jen k vyčištění ale zároveň i k oživení barvy .

.


Ozonování interierů

Co je to Ozon O3?

Ozon je bezbarvý, ve vyšších koncetracích namodralý plyn, těžší než vzduch. Je tvořen třemi atomy kyslíku (O3). Přezdívá se mu také “aktivní kyslík“. Vzhledem k nahromaděné energii je molekula ozonu velmi nestabilní a po krátké době se zpět samovolně rozpadá na kyslík (O2). Při teplotě 20 °C, tlaku 101.3 kPa je poločas rozpadu 45 minut. Při teplotě 30 °C a stejném tlaku je poločas rozpadu jen 20 minut. Ozon není radikál.

Lidský čich rozpozná typickou svěží vůni ozonu již ve velmi nízké koncetraci. Běžně tuto vůni můžeme cítit po bouřce nebo při svařování elektrickým obloukem či u kopírovacích strojů. Slovo OZON znamená v řečtině “vonět”.

Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd… Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistuje žádný virus(Covid-19 nemá šanci!), bakterie, plísně a houby, které by odolaly ozonu.

Ozon má dezodorační efekt, to znamená, že redukuje nežádoucí zápachy v prostředí (cigaretový kouř, pachy zvířat, pot, zápachy z nátěrů, lepidel apod.). Ozon nemaskuje příčiny zápachu, ale trvale je odstraňuje.

Po aplikaci ozon nezanechává žádné stopy ani toxická rezidua a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky.

Ozon přítomný v ovzduší je schopen oxidovat a touto cestou odstraňovat chemické sloučeniny a ničit patogenní mikroorganizmy(Roztoče,Plísně).

Vhodné pro těhotné ženy,alergiky,náchylné lidi nebo lidi s horší imunitou.

Nejlepší řešení pro desinfekci vašeho auta. Ničí plíseň vznikou ve výparníku vašeho vozidla.

Máte vozidlo po kuřákovi? Ozonováním dokážeme odstranit vzniklí zápach po kouři ve vozidle a dodat vám a vašim blízkým opět ryze čistý vzduch.

Naše stroje jsou certifikovány.

.


Čištění kožených souprav

Čistění kůže provádíme pouze ručně nejjemnějšími kartáčky a pouze profesionální chemií, která kůži nějak nepoškozuje.

Po čištěni musí být kůže vždy naimpregnována pro větší výdrž a vyživení kůže.(pro zamezení popraskání )